products

ضمانت 1 ساله GPON GEPON EPON XPON ONU 12V 0.5A DC رابط تامین 1 سال ضمانت

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: ISO9001
شماره مدل: OFSX611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 / قطعه
قیمت: 9.5 USD/unit
جزئیات بسته بندی: جعبه/کارتن
زمان تحویل: 7 روز کاری پس از پرداخت
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 50000 عدد در ماه
اطلاعات تکمیلی
طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / UPC
رابط تأمین DC: ورودی V 12V 0.5A قدرت: 5W
درجه حرارت: -5 ~ + 55 ابعاد (MM: 85 * 85 * 28mm (فریم
وزن: 4 0.24Kg (mainframe) گارانتی: 1 سال
برجسته:

gpon onu device

,

onu optical network unit


توضیحات محصول

Mini 1GE GPON GEPON EPON ONU

شرح

پارامترهای فنی شرح

رابط به بالا

1 رابط XPON ، SC تک حالت فیبر تک RX 2.488 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر: SC / UPC

قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: ایمنی -28 dBm: مکانیسم احراز هویت ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت مذاکره خودکار 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 4 عدد
رابط تأمین DC ورودی V 12V 0.5A
قدرت 5W
دمای کارکرد -5 ~ + 55
رطوبت 85 10 10 ((غیر تراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (MM) 85 * 85 * 28 میلی متر (قاب اصلی)
وزن 0.24 کیلوگرم (خط اصلی)

تعریف چراغ نشانگر

سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت خاموش با برق وصل شوید: اتصال به برق قطع نشود
پون سبز

ON: درگاه ONU پیوند پیوند به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON

خاموش: پیوند درگاه لینک ONU معیوب است

LAN سبز روشن: پیوند را به طور صحیح سوار کنید: داده ها خاموش است: پیوند معیوب را پیوند دهید
LOS قرمز

سوسو زدن: در اتصال با درگاه PON شکست خورد

خاموش: فیبر شناسایی شده به ورودی

امکانات

  • افزونه و بازی ، ویژگی های ردیابی خودکار ، تنظیمات خودکار و بروزرسانی سیستم عامل خودکار و غیره است.
  • کاملاً با استاندارد بین المللی GPON IEEE802.3ah / 802.3-2005 سازگار است
  • از استاندارد China Telecom GPON CTC3.1 پشتیبانی کرده و OAM را گسترش دهید
  • از درخواست مکانیزم گزارش DBA پشتیبانی کنید
  • عملکرد OAM (پیوند ، تست ، حلقه عقب) پشتیبانی IEEE802.3ah را پشتیبانی می کند
  • در صورت قطع برق ، پارامترهای تنظیم شده را ذخیره کنید
  • پشتیبانی برای پیکربندی حالت کار در درگاه کاربر
  • پشتیبانی از تشخیص خودکار MDI-MDIX در پورت کاربر.
  • تأیید هویت دسترسی بر اساس شماره سریال
  • تأیید هویت دسترسی بر اساس آدرس MAC
  • پشتیبانی 802.1Q VLAN
  • از قانون ترافیک حمایت کنید تا اولویت مربوط تغییر یابد.
  • پشتیبانی برای بازیابی تنظیمات کارخانه
  • از تنظیم مجدد و راه اندازی مجدد از راه دور پشتیبانی کنید
  • پشتیبانی از زنگ خاموش قطع شدن گاز
  • سازگاری کامل با OLT بر اساس چیپست Broadcom / PMC / Cortina.

مرجع عکس جسمی

کاربرد

OFSX611 بیشتر در شبکه خانگی ، شبکه اداری و غیره کاربرد دارد ، می تواند یک شبکه با کارایی بالا را فراهم کند!

بسته اطلاعاتی

نمایه شرکت

شرکت فناوری شنژن OPTFOCUS ، با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد ، که یک شرکت تولید کننده فناوری پیشرفته با 10 سال تجربه در فروش و خدمات جهانی است.

تمرکز شرکت ما در تحقیق و توسعه حرفه ای ، تولید و فروش تجهیزات دسترسی XPON ، راه حل FTTH / FTTx و محصولات سیستم کابل کشی منفعل است. ما همچنین متعهد به ارائه خدمات نصب شده و ODM سفارشی به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی ، اپراتورهای ارتباط از راه دور و یکپارچه ساز سیستم هستیم.

مرکز تولید OPTFOCUS با مساحتی در حدود 2500 متر مربع و دارای سه کارگاه تولید ، 9 خط تولید.

محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته ما به شما در کسب بازار و مشتریان بیشتر کمک می کند.

چرا ما را انتخاب کنید

cert صدور گواهینامه شرکت پیشرفته ملی ;

team تیم تولیدی و نوآورانه فیبر نوری بیش از 10 سال؛

Work کارگاه تولید اجزای فعال و غیرفعال فیبر نوری؛

system سیستم مدیریت کیفیت دقیق؛

supply حرفه ای عرضه و خدمات یک مرحله ای؛

⑥ نصب شده و ODM موجود؛

services خدمات مشتری مطمئن و به موقع.

نمایشگاه

OPTFOCUS Technology حداقل سالانه دو بار در نمایشگاه ها شرکت می کند که در سراسر جهان برگزار می شود.

مشتری ما گفت

گواهینامه ها

کیفیت بالای ما در بازاریابی و خدمات به شما کمک می کند!

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817