products

دستگاه عملکرد GPS Triple Playing با عملکرد بالا از خدمات ویدئویی OIP Internet HD OIP اطمینان حاصل کنید

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: OPTFOCUS
گواهی: ISO9001
شماره مدل: OFSX622-CVW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 واحد
قیمت: 24.5 USD/PCS
جزئیات بسته بندی: جعبه/کارتن
زمان تحویل: 7 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50000 عدد در ماه
اطلاعات تکمیلی
پون: XPON / GPON / EPON / GEPON طول موج (nm): TX 1310nm , RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده: اتصال SC / UPC درجه حرارت: -5 ~ + 55
ابعاد (MM: 167 * 119 * 32mm (mainframe) وزن: 6 0.6 کیلوگرم f فریم
برجسته:

gpon onu device

,

onu optical network unit


توضیحات محصول

XPON ONU بازی سه گانه از دستگاه های با عملکرد بالا VoIP ، اینترنت و خدمات ویدیویی HD را تضمین می کند.

شرح:
OFSX622-CVW XPON (حالت دوگانه GPON و EPON) ONU. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای سرویس بازی سه گانه از اپراتورهای شبکه ثابت یا اپراتورهای کابل طراحی شده است ، و بطور گسترده در FTTx ، نظارت تصویری و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. این مبتنی بر فن آوری GPON و EPON بالغ است و از نسبت عملکرد بسیار خوبی به قیمت ، پایدار ، مقرون به صرفه ، قابلیت اطمینان بالا ، مدیریت آسان ، انعطاف پذیری پیکربندی و کیفیت خوب خدمات (QoS) را تضمین می کند. کاملاً با مقررات فنی GPON و EPON سازگار است مانند ITU-T G.984.x ، IEEE802.3ah مورد نیاز. می توان آن را به عنوان GPON یا EPON استفاده کرد.

خصوصیات اساسی

پارامترهای فنی شرح


رابط به بالا

1 رابط XPON ، SC تک حالت فیبر تک RX 2.488 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (GPON) ، نرخ Rb 1.244 Gbits / s و TX 1.244 Gbits / s (EPON) نوع فیبر: SC / UPC
قدرت نوری: 0 ~ 4 dBm حساسیت: ایمنی -28 dBm: مکانیسم احراز هویت ONU

طول موج (nm) TX 1310nm ، RX 1490nm
فیبر اتصال دهنده اتصال SC / UPC
رابط داده پایین پیوند رابط اترنت 1 * 10 / 100Mbps و 1 * 10/100 / 1000M ، رابط RJ45
چراغ نشانگر 8 عدد
رابط تأمین DC ورودی V 12V 1A
قدرت 8W
دمای کارکرد -5 ~ + 55
رطوبت 85 10 10 ((غیر تراکم)
دمای ذخیره سازی -30 ~ + 70
ابعاد (MM) 167 * 119 * 32 mm (قاب اصلی)
وزن 0.6 کیلوگرم (قاب اصلی)



مشخصات WIFI

ویژگی های فنی شرح
آنتن

حالت 2T2R
سود 5DBI ، فرکانس: 2.4G

نرخ نرخ PHY 300Mbps
روش های رمزگذاری WFA ، WPA ، WPA2 ، WAPI



ویژگی VOIP Technica l

ویژگی های فنی شرح
ولتاژ و نظارت بر جریان XPON ONU بطور مداوم ولتاژ و جریان TIP ، RING و باتری را از طریق یک مانیتور ADC روی تراشه نظارت می کند.

مانیتورینگ نیرو و تشخیص عیب برق

عملکردهای مانیتورینگ XPON ONU برای محافظت مداوم در برابر قدرت بیش از حد استفاده می شود
شرایط

خاموش کردن اضافه بار حرارتی اگر دمای قالب از حداکثر آستانه دمای اتصال بیشتر شود ، دستگاه خود را خاموش می کند



ویژگی های فنی CATV

ویژگی های فنی شرح
طول موج نوری 1560 40 1540
محدوده ورودی نوری 0 ~ -15 DBm
از دست دادن بازده نوری DB45 DB
پهنای باند 1000 45 1000 مگاهرتز
صافی DB 1 DB
سطح خروجی RF ≥72 dBuv
محدوده کنترل AGC 0 ~ -14 DBm
از دست دادن بازده RF ≥14 DB
امپدانس خروجی 75Ω
CNR DB50 DB
CTB DB60 DB
CSO DB60 DB



تعریف چراغ نشانگر

سمبل رنگ معنی
PWR سبز روشن: با موفقیت خاموش با برق وصل شوید: اتصال به برق قطع نشود
پون سبز

ON: درگاه ONU پیوند پیوند به درستی سوسو زدن: ثبت نام PON
خاموش: پیوند درگاه لینک ONU معیوب است

LAN سبز روشن: پیوند را به طور صحیح سوار کنید: داده ها خاموش است: پیوند معیوب را پیوند دهید
گلدان ها سبز

روشن: موفقیت را ثبت کنید
خاموش: ثبت نام انجام نشد

وای فای سبز روشن: WIFI خاموش است: راه اندازی WIFI شکست خورد
LOS قرمز

سوسو زدن: در اتصال با درگاه PON شکست خورد
خاموش: فیبر شناسایی شده به ورودی

CATV سبز توان نوری ورودی: 0 ~ -15DBm
قرمز توان نوری ورودی: ≥0DBm یا -15DBm≥
می خواهم سبز ON: پیوند به موفقیت اینترنت خاموش: پیوند به اینترنت شکست خورد



امکانات:

  • افزونه و بازی ، ویژگی های ردیابی خودکار ، تنظیمات خودکار و بروزرسانی سیستم عامل خودکار و غیره است.
  • کاملاً با استاندارد بین المللی GPON IEEE802.3ah / 802.3-2005 سازگار است
  • از استاندارد China Telecom GPON CTC3.1 پشتیبانی کرده و OAM را گسترش دهید
  • پشتیبانی از درخواست رمزگذاری سه گانه
  • از درخواست مکانیزم گزارش DBA پشتیبانی کنید
  • عملکرد OAM (پیوند ، تست ، حلقه عقب) پشتیبانی IEEE802.3ah را پشتیبانی می کند
  • از بروزرسانی و بارگیری از راه دور پشتیبانی کنید
  • گزارش تشخیص و پشتیبانی از وضعیت وضعیت پشتیبانی
  • در صورت قطع برق ، پارامترهای تنظیم شده را ذخیره کنید
  • پشتیبانی برای پیکربندی حالت کار در درگاه کاربر
  • پشتیبانی از تشخیص خودکار MDI-MDIX در پورت کاربر.
  • پشتیبانی از رمزگذاری و رمزگشایی داده ها
  • تأیید هویت دسترسی بر اساس شماره سریال
  • تأیید هویت دسترسی بر اساس آدرس MAC
  • پشتیبانی 802.1Q VLAN
  • از توابع غنی QinQ VLAN و IGMP Snooping پشتیبانی کنید
  • از قانون ترافیک حمایت کنید تا اولویت مربوط تغییر یابد.
  • عملکرد WiFi IEEE802.11n 2T2R را پشتیبانی کنید
  • پشتیبانی برای بازیابی تنظیمات کارخانه
  • از تنظیم مجدد و راه اندازی مجدد از راه دور پشتیبانی کنید
  • پشتیبانی از زنگ خاموش قطع شدن گاز
  • سازگاری کامل با OLT بر اساس چیپست Broadcom / PMC / Cortina.


فیزیکی مرجع Pic :


راه حل ها:



مخاطب:


ما OPTFOCUS امیدواریم که برای برقراری روابط تجاری با شما و کمک به شما در بازار ، شما را به تماس با ما خوش آمدید!

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817