products

فیبر نوری فیبر نوری رنگارنگ 12 شعاع هسته OM4 بنفش کانکتور

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: LC
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
نوع فیبر: OM4 کاهش وزن: &lt;0.2db</span>
برگشت ضرر: &gt; 35db رنگ: رنگارنگ
اندازه کابل: 0.9 میلیمتر فرل: CCTC، ژاپن فرل
فیبر: YOFC، کورنینگ گواهینامه: ISO9001، ROHS، UL
برجسته:

fiber optic patch cable

,

fiber optic plc splitter


توضیحات محصول

امکانات

1. قیمت رقابتی

2. کاهش ضایعات و PDL

3. کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است

4. گزینه های فیبر: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3/OM4

5. گزینه اتصالات: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6. گزینه های پرداخت: PC / UPC / APC

7. ویژگی کانکتور با سرامیک سرامیکی

برنامه های کاربردی

1. دسترسی به شبکه

2. مخابرات / سیستم های CATV

3. FTTx

مشخصات فنی

مولفه های کابل های فیبر کابل استاندارد
نوع فیبر SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
مواد ژاکت LSZH / OFNR / PVC
نوع اتصال SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
مواد فرول سرامیک
آزمایش طول موج ± 3010 ± 1510 ± 30 نانومتر ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر
تلفات درج (دسی بل)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.2dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB
(PC / UPC)
افت بازده (دسی بل)
TIA / EIA-455-107
≥55dB (PC / UPC)
≥65dB (APC)
≥ 35dB (PC / UPC)
قابلیت تعویض ≤ 0.2dB
مجتمع های کابل Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
دمای عملیاتی (° C) -10 ~ + 70
دمای نگهداری (° C) -40 ~ +85
بسته بندی 1 واحد / کیسه

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817