products

کانکتور فیبر نوری دوگانه مبدل RJ45 SC اتصال دهنده OEM / ODM موجود است

اطلاعات پایه
محل منبع: چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFS-GMSM-2
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
نوع فیبر: چند حالت / حالت تک رابط نوری: SC / FC / ST
حالت حمل و نقل: رو به جلو دمای کار: -10 ~ 55 ℃
دمای ذخیره سازی: -20 ~ 75 ℃ MTBF: 100،000 ساعت
وزن محصول: 0.5 کیلوگرم ابعاد: 94.5mm * 70mm * 26mm
برجسته:

multi port fiber media converter

,

single fiber media converter


توضیحات محصول

OFS-GMSM-2 سری

OEM & ODM پشتیبانی 2 * فیبر مبدل

 

شرح:

سری OFS-GMSM-2 Fiber Converter دو پورت فیبر دارد. این می تواند دو سیگنال دیجیتال نوری از ماژول های SC / FC / ST را که دارای سرعت یکسان در طول طول موج های مختلف، فاصله های مختلف و حالت های مختلف (singlemoed / multimode، UTP / Fiber) باشد، تبدیل کند. این نرم افزار محبوب در تمام انواع سیگنال های دیجیتال نوری مانند سیگنال های اترنت، سیگنال های ATM، سیگنال های SDH و سیگنال های کنترل و غیره است

مشخصات فنی

نام محصول

2 فیبر مبدل

نمونه محصول

OFS-GMSM-2

اتصال دهنده

2 * پورت فیبر:

100M یا 1000M SC / ST / FC

فیبر رسانه

فیبر (چند منظوره): 50/125، 62.5 / 125μm (حداکثر فاصله تا 2 کیلومتر یا 5 کیلومتر)

فیبر (Singlemode): 8.3 / 125، 8.7 / 125، 9/125، 10 / 125μm (حداکثر فاصله تا 100 کیلومتر)

حالت حمل و نقل

رو به جلو

نرخ حمل و نقل

100M: 148800pps / port

1000M: 1488000 پیکسل / پورت

استاندارد عامل

EEE802.3، IEEE802.3u، IEEE802.3z، IEEE802.3ab

قدرت

خارجی

ورودی: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A، (به طور پیش فرض).

یا ورودی: DC: -36V ~ -72V؛ خروجی: DC 5V 1A (اختیاری)

مصرف برق

2.5 وات

رهبری

قدرت، P1 (FX1-Link / Act)، P2 (FX2-Link / Act).

محیط کار

دمای کار: -10 ~ 55 ℃؛

دمای ذخیره سازی: -20 ~ 75 ℃

رطوبت نسبی: 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم)

امکانات:

سیگنال های نوری را می توان بین فیبر نوری چند / چند وجهی بین الیاف تک / چند منظوره و یا بین الیاف تک / تک حالت هنگامی که هر دو ماژول SFP با همان سرعت انجام می شود، انجام می دهند.

پشتیبانی از تبدیل سیگنال های دیجیتال نوری 2 تا 1250 مگابیت بر ثانیه.

سرعت تبدیل سریع، تاخیر کمتر، کارایی بالا

رابط: سوکت SFP.

سرعت انتقال: 2 تا 2.5 گیگابیت در ثانیه

قدرت: قدرت سوئیچینگ خارجی یا داخلی: AC100 ~ 240V / DC5V

لامپ های ال ای دی:

قدرت: وضعیت منبع تغذیه

FX1 Link، FX2 Link: نشانگر اتصال SFP، برای کنترل دستگاه و تنظیم مشکل.

دمای محیط: 0 ~ + 50 ℃

دمای ذخیره سازی: -20 ~ + 70 ℃

رطوبت: 5٪ ~ 90٪

سایر مشخصات:

نصب و راه اندازی

DIN-Rail یا Wall mount، اختیاری، دستگاه پیش فرض نیست

فهرست بسته بندی

1 × رسانه تبدیل

1 × راهنمای کاربر / گواهی کیفیت / کارت گارانتی

1 × آداپتور برق

MTBF

100،000 ساعت

وزن و اندازه

وزن محصول: 0.5 کیلوگرم

وزن بسته بندی: 1.1 کیلوگرم

اندازه محصول (L × W × H): 94.5mm × 70mm × 26mm

اندازه بسته بندی (L × W × H): 215 * 138 * 56 میلی متر

ضمانتنامه

1 سال

عکس مرجع فیزیکی:

ابعاد بسته:

راه حل ها:

استاندارد برق:

سفارش اطلاعات:

نمونه محصول

توضیحات محصول

OFS-GMSM-2

1000M، چند حالت تک حالت تکرار، 2 پورت فیبر، ماژول فیبر نوری اختیاری، خارجی PS.

OFS-FMSM-2

100M، چند حالت تک حالت تکرار، 2 پورت فیبر، ماژول فیبر نوری اختیاری، PS خارجی.

سوالات متداول

1. آیا مقدار حداقل سفارش وجود دارد؟
نه، شما می توانید هر مقدار از هر محصول را سفارش دهید.

 

2. آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟
بله، ما 1 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.


3. ولتاژ شارژ چه قدر می تواند برسد؟
ولتاژ شارژ باتری باید 13.8V فقط شارژ بالا و قطع 10V پایین باشد.

4. آیا سوئیچ شما قابل تنظیم برای قفسه یا DIN rail mount است؟
بله، البته، ولی MOQ داریم لطفا برای جزئیات بیشتر با سرور بیرون تماس بگیرید.

5. آیا سوئیچ مدیریت شبکه خود را پشتیبانی ردیف بیش از حد؟
با عملکرد STP (Spanning Tree)، افزونگی حلقه پشتیبانی می شود. نوع مدیریت شبکه ما تولید می تواند از این عملکرد پشتیبانی کند.

شرکت ما

شرکت فناوری شنژن Optfocus با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد، OPTFOCUS یک شرکت تحقیقاتی پیشرفته، حرفه ای تحقیق و توسعه، تولید و فروش فیبر به خانه (FTTH)، فیبر به ساختمان (FTTB) و FTTx، شبکه دسترسی فیبر تجهیزات و تجهیزات ترمینال و محصولات کابل کشی سیستم. این متعهد به ارائه خدمات سفارشی OEM و ODM به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی، اپراتورهای مخابراتی و سیستم های تلفیقی است.

خدمات ما

تیم فروش

OPTFOCUS TECHNOLOGY خدمات آنلاین / آفلاین
A. شرایط پرداخت
1) PAYPAL، Western Union، T / T برای نمونه
2) ESCROW، Ali-Secure، L / C، OA قابل مذاکره است
3) قطره حمل و نقل در دسترس؛ نماینده / پروکسی خوش آمدید!
ب. هر گونه سوالی در عرض 24 ساعت پاسخ خواهد داد
C. تولید کننده حرفه ای؛ به وبسایت ما خوش آمدید
D. خدمات OEM / ODM در دسترس است
E. کیفیت بالا، قیمت مناسب / رقابتی، سرعتی سریع
F. خدمات پس از فروش

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817