products

Giga SFP فیبر نوری رسانه تبدیل، 10 100 1000 رسانه تبدیل

اطلاعات پایه
محل منبع: China(mainland)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFS-GAS-1
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
رنگ: سیاه، نقره ای دمای محیط: 0 ~ 50 ℃
ابعاد: 40 (بالا) x 110 (عرض) x 140 (طول) میلی متر رطوبت: 5٪ ~ 90٪
حافظه داده: 256 کیلو بایت جدول آدرس MAC: 4K
استانداردهای عملکرد: IEEE802.3z / AB، 10/100 / 1000Base-T و 1000Base-SX / LX / HX حالت حمل و نقل: فروشگاه و به جلو
برجسته:

optical media converter

,

multi port fiber media converter


توضیحات محصول

OFS-GAS-1 سری

پشتیبانی از قاب LFP و Jumbo 10/100 / 1000M Ethernet Fiber Media Converter

شرح:

سری OFS-GAS-1 Fiber Media Converter تجهیزات تبدیل سیگنال های اپتیکال اترنت را بین رابط 10TP / 100M UTP (TX) و رابط فیبر 1000 متری (FX) فراهم می کند. سنتی 10/100 / 1000M اترنت سریع را می توان به فاصله 120 کیلومتر از طریق لینک فیبر نوری گسترش یافته است. عملکرد و کیفیت محصولات به دلیل اتخاذ آخرین IC بسیار عالی است. 6 گروه LED نشان داد که چراغ ها می توانند به طور کامل شرایط کار مبدل ها را کنترل کنند. کاربران برای مشاهده عملیات شبکه آسان است. محصولات سری با قیمت مناسب به ویژه برای کاربران شبکه طراحی شده است. CONTECTORS سری OPTFOCUS می تواند به تنهایی استفاده شود.

مشخصات فنی

نام محصول

10/100 / 1000M رسانه تبدیل

نمونه محصول

OFS-GAS-1

اتصال دهنده

فیبر: 1 * 1000Mbps، SFP

RJ45: 1 * 10/100 / 1000Mbps، MDI / MDI-X خودکار

رسانه های شبکه

10BASE-T: Cat3،4،5 UTP (≤100 متر)

100BASE-TX: Cat5 یا بعد از UTP (≤100 متر)

1000BASE-TX: Cat6 یا بیشتر UTP (≤100 متر)

فیبر رسانه

فیبر (چند منظوره): 50/125، 62.5 / 125μm (حداکثر فاصله تا 2 کیلومتر یا 5 کیلومتر)

فیبر (Singlemode): 8.3 / 125، 8.7 / 125، 9/125، 10 / 125μm (حداکثر فاصله تا 100 کیلومتر)

حالت حمل و نقل

فروشگاه و به جلو

نرخ حمل و نقل

1488000 پشته / پورت

استاندارد عامل

EEE802.3، IEEE802.3u، IEEE802.3z، IEEE802.3ab، IEEE802.3x

قدرت

خارجی

ورودی: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A، (به طور پیش فرض).

یا ورودی: DC: -36V ~ -72V؛ خروجی: DC 5V 1A (اختیاری)

 

منبع تغذیه USB (اختیاری).

مصرف برق

2.5 وات

رهبری

قدرت، لینک / قانون، TX 1000،100، FDX، لینک / قانون.

محیط کار

دمای کار: -10 ~ 55 ℃؛

دمای ذخیره سازی: -20 ~ 75 ℃

رطوبت نسبی: 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم)

امکانات:

1 پورت 10/100 / 1000Mbps با Auto Uplink ™، 1 پورت 1000Mbps SFP

10/100 / 1000Mbps خودکار مذاکره، خودکار MDI-MDI-X

مطابق با IEEE 802.3، IEEE 802.3u 10/100 / 1000Base-TX، استاندارد 1000Base-FX

تابع مذاکره خودکار اجازه می دهد تا پورت UTP به طور خودکار 100M یا 1000M و Duplex کامل یا نیمه دوبلکس را انتخاب کنید

پشتیبانی از بسته 1552 بایت

فیبر فاصله را تا 2 کیلومتر برای فیبر چند حالته و 20-120 کیلومتر برای فیبر تک حالت گسترش دهید

نرخ انتقال داده: - TP: 10/100 / 1000Mbps - FX: 1000Mbps

پشتیبانی حالت حالت دوطرفه: - حالت کامل یا نیمه دوگانه با خودکار مذاکره (TP)

چراغ های LED: Power، FX Link / Act، TX 1000،، 100TX FDX، TX Link / Act

پشتیبانی از گسل پیوند عبور از طریق عملکرد.

طراحی منبع تغذیه داخلی یا خارجی برای انتخاب توسط کاربران نهایی

مدار داخلی رعد و برق پیشگیرانه می تواند به شدت آسیب به مبدل ناشی از القای رعد و برق را کاهش دهد.

سایر مشخصات:

نصب و راه اندازی

DIN-Rail یا Wall mount، اختیاری، دستگاه پیش فرض نیست

فهرست بسته بندی

1 × رسانه تبدیل

1 × راهنمای کاربر / گواهی کیفیت / کارت گارانتی

1 × آداپتور برق

MTBF

100،000 ساعت

وزن و اندازه

وزن محصول: 0.5 کیلوگرم

وزن بسته بندی: 1.1 کیلوگرم

اندازه محصول (L × W × H): 94.5 * 71 * 26mm

اندازه بسته بندی (L × W × H): 215 * 138 * 56 میلی متر

ضمانتنامه

1 سال

عکس مرجع فیزیکی:

فیزیکی Pic Reference.png

استاندارد برق:

منبع تغذیه Standard.png

سوالات متداول

1. آیا مقدار حداقل سفارش وجود دارد؟

نه، شما می توانید هر مقدار از هر محصول را سفارش دهید.

 

2. آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟

بله، ما 1 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.

3. ولتاژ شارژ چه قدر می تواند برسد؟

ولتاژ شارژ باتری باید 13.8V فقط شارژ بالا و قطع 10V پایین باشد.

4. آیا سوئیچ شما قابل تنظیم برای قفسه یا DIN rail mount است؟

بله، البته، ولی MOQ داریم لطفا برای جزئیات بیشتر با سرور بیرون تماس بگیرید.

5. آیا سوئیچ مدیریت شبکه خود را پشتیبانی ردیف بیش از حد؟

با عملکرد STP (Spanning Tree)، افزونگی حلقه پشتیبانی می شود. نوع مدیریت شبکه ما تولید می تواند از این عملکرد پشتیبانی کند.

شرکت ما

شرکت فناوری شنژن Optfocus با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد، OPTFOCUS یک شرکت تحقیقاتی پیشرفته، حرفه ای تحقیق و توسعه، تولید و فروش فیبر به خانه (FTTH)، فیبر به ساختمان (FTTB) و FTTx، شبکه دسترسی فیبر تجهیزات و تجهیزات ترمینال و محصولات کابل کشی سیستم. این متعهد به ارائه خدمات سفارشی OEM و ODM به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی، اپراتورهای مخابراتی و سیستم های تلفیقی است.

خدمات ما

OPTFOCUS TECHNOLOGY خدمات آنلاین / آفلاین

A. شرایط پرداخت

1) PAYPAL، Western Union، T / T برای نمونه

2) ESCROW، Ali-Secure، L / C، OA قابل مذاکره است

3) قطره حمل و نقل در دسترس؛ نماینده / پروکسی خوش آمدید!

ب. هر گونه سوالی در عرض 24 ساعت پاسخ خواهد داد

C. تولید کننده حرفه ای؛ خوش آمدید به وب سایت ما Http://www.optfocus.com

D. خدمات OEM / ODM در دسترس است

E. کیفیت بالا، قیمت مناسب / رقابتی، سرعتی سریع

F. خدمات پس از فروش

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817