products

فیدر مینی فیبر نوری رسانه تبدیل، 10000 فیبر رسانه تبدیل

اطلاعات پایه
محل منبع: China(mainland)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFS-WS01S-20
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: 10 / 100M رسانه تبدیل نمونه محصول: OFS-WS01S-20
نرخ: 10 / 100M پورت فیبر: پورت SC
درگاه اترنت: 10 / 100M RJ45 منبع تغذیه: 5V 1A
مدیریت: عدم مدیریت نرخ حمل و نقل: 148800 پیکسل / پورت
برجسته:

optical media converter

,

single fiber media converter


توضیحات محصول

OFS-WS01 / 02S-20 سری  

مبدل فیبر اترنت 10 / 100M اترنت مینی نوع کم حجم

 

شرح:

سری OFS-WS01 / 02S-20 Series Fiber Media Converter تجهیزات تبدیل سیگنال های اپتیکال اترنت را بین 10 / 100M رابط UTP (TX) و رابط 100M فیبر (FX) دارد. اترنت 10 / 100M سریع سنتی می تواند به فاصله 120 کیلومتر از طریق لینک فیبر نوری گسترش یابد. عملکرد و کیفیت محصولات به دلیل اتخاذ آخرین IC بسیار عالی است. 6 گروه LED نشان داد که چراغ ها می توانند به طور کامل شرایط کار مبدل ها را کنترل کنند. کاربران برای مشاهده عملیات شبکه آسان است. محصولات سری با قیمت مناسب به ویژه برای کاربران شبکه طراحی شده است. CONTECTORS سری OPTFOCUS می تواند به تنهایی استفاده شود.

 

مشخصات فنی

نام محصول

10 / 100M رسانه تبدیل

نمونه محصول

OFS-WS01 / 02S-20

اتصال دهنده

فیبر تک: 1 * 100Mbps، SC / ST / FC اختیاری

 

RJ45: 1 * 10 / 100Mbps، MDI / MDI-X خودکار

رسانه های شبکه

10BASE-T: Cat3،4،5 UTP (≤100 متر)

100BASE-TX: Cat5 یا بعد از UTP (≤100 متر)

فیبر رسانه

فیبر (چند منظوره): 50/125، 62.5 / 125μm (حداکثر فاصله تا 2 کیلومتر یا 5 کیلومتر)

فیبر (Singlemode): 8.3 / 125، 8.7 / 125، 9/125، 10 / 125μm (حداکثر فاصله تا 100 کیلومتر)

حالت حمل و نقل

فروشگاه و به جلو

نرخ حمل و نقل

148800 پیکسل / پورت

استاندارد عامل

EEE802.3، IEEE802.3u، IEEE802.3z، IEEE802.3ab، IEEE802.3x

قدرت

خارجی

ورودی: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A، (به طور پیش فرض).

یا ورودی: DC: -36V ~ -72V؛ خروجی: DC 5V 1A (اختیاری)

 

 

 

مصرف برق

2.5 وات

رهبری

قدرت، FX 100، لینک / قانون، TX 100، FDX، لینک / قانون.

محیط کار

دمای کار: -10 ~ 55 ℃؛

دمای ذخیره سازی: -20 ~ 75 ℃

رطوبت نسبی: 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم)

امکانات:

1 پورت 10 / 100Mbps با Auto Uplink ™، 1 پورت فیبر 100Mbps

مطابق با IEEE 802.3، IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX، استاندارد 100Base-FX

عملکرد مذاکره خودکار اجازه می دهد پورت UTP به طور خودکار 10M و یا 100M و کامل دوبلکس یا نیمه دوبلکس را انتخاب کنید

پورت UTP از متفرقه خودکار MDI / MDI-X پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از بسته 1552 بایت

فیبر فاصله را تا 2 کیلومتر برای فیبر چند حالته و 20-120 کیلومتر برای فیبر تک حالت گسترش دهید

نرخ انتقال داده:
- TP: 10 / 100Mbps - FX: 100Mbps

پشتیبانی حالت دوطرفه:
- حالت کامل یا نیمه دوطرفه توسط مذاکره خودکار (TP)

شاخص های LED: قدرت، FX 100، FX لینک / قانون، TX 100، TX FDX، لینک TX / قانون

طراحی منبع تغذیه خارجی برای انتخاب توسط کاربران نهایی

سایر مشخصات:

فهرست بسته بندی

1 × رسانه تبدیل

1 × راهنمای کاربر / گواهی کیفیت / کارت گارانتی

1 × آداپتور برق

MTBF

100،000 ساعت

وزن و اندازه

وزن محصول: 0.5 کیلوگرم

وزن بسته بندی: 1.1 کیلوگرم

اندازه محصول (L × W × H):: 69 * 50 * 24mm

اندازه بسته بندی (L × W × H): 107mm * 77mm * 82mm

ضمانتنامه

1 سال

عکس مرجع فیزیکی:

ابعاد شاسی

استاندارد برق:

سفارش اطلاعات:

مدل

توضیحات محصول

OFS-WS01S- 20

10 / 100M تک مود تبدیل، تک فیبر، 1310nm، SC، 20 کیلومتر، خارجی PS، مینی

OFS-WS02S- 20

10 / 100M تک مود تبدیل، تک فیبر، 1550nm، SC، 20km، خارجی PS، مینی

OFS-WS01 / 02S-XX

مبدل تکیمود 10 / 100M، تک فیبر، باید در زوج ها استفاده شود و مرتب شود. یک مجموعه از WS01S باید با مجموعه دیگری از WS02S برای استفاده باشد. WS01S طول موج نوری 1310 نانومتر را دریافت می کند، طول موج نوری 1550 نانومتر را دریافت می کند؛ طول موج نوری 1550 نانومتر WS02S، طول موج نوری 1310nm را دریافت می کند. فاصله حداکثر فیبر تا 20، 40، 60، 80، 100 کیلومتر است، "XX" مقدار دور، خارجی PS، مینی

سوالات متداول

1. آیا مقدار حداقل سفارش وجود دارد؟
نه، شما می توانید هر مقدار از هر محصول را سفارش دهید.

 

2. آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟
بله، ما 1 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.


3. ولتاژ شارژ چه قدر می تواند برسد؟
ولتاژ شارژ باتری باید 13.8V فقط شارژ بالا و قطع 10V پایین باشد.

4. آیا سوئیچ شما قابل تنظیم برای قفسه یا DIN rail mount است؟
بله، البته، ولی MOQ داریم لطفا برای جزئیات بیشتر با سرور بیرون تماس بگیرید.

5. آیا سوئیچ مدیریت شبکه خود را پشتیبانی ردیف بیش از حد؟
با عملکرد STP (Spanning Tree)، افزونگی حلقه پشتیبانی می شود. نوع مدیریت شبکه ما تولید می تواند از این عملکرد پشتیبانی کند.

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817