products

AC 100 ~ 250V فیبر نوری SFP Media Converter مصرف کم با یک اسلات SFP

اطلاعات پایه
محل منبع: China(mainland)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFS-FAS-1
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
پورت فیبر: اسلات 100M SFP اتصال دهنده: 1 * 100M فیبر + 1 * RJ45
حالت حمل و نقل: فروشگاه و به جلو نرخ حمل و نقل: 148800 پیکسل / پورت
منبع تغذیه: AC 100 ~ 250V مصرف برق: 2.5 وات
دمای کار: -10 ~ 55 ℃ MTBF: 100،000 ساعت
سایز محصول: 94.5 * 71 * 26mm گارانتی: 3 سال
برجسته:

optical media converter

,

single fiber media converter


توضیحات محصول

OFS-FAS-1 سری

مبدل فیبر اترنت 10 / 100M مستقل R & D 10 / 100M

 

شرح:

OFS-FAS-1 Series Fiber Media Converter تجهیزات تبدیل سیگنال های اپتیکال اترنت بین 10 / 100M رابط UTP (TX) و رابط 100M فیبر (FX) است. اترنت 10 / 100M سریع سنتی می تواند به فاصله 120 کیلومتر از طریق لینک فیبر نوری گسترش یابد. عملکرد و کیفیت محصولات به دلیل اتخاذ آخرین IC بسیار عالی است. 6 گروه LED نشان داد که چراغ ها می توانند به طور کامل شرایط کار مبدل ها را کنترل کنند. کاربران برای مشاهده عملیات شبکه آسان است. محصولات سری با قیمت مناسب به ویژه برای کاربران شبکه طراحی شده است. CONTECTORS سری OPTFOCUS می تواند به تنهایی استفاده شود.

این مبدل ها را می توان بعنوان یک واحد مستقل یا به عنوان یک ماژول کشویی به مدار OPTFODUS Media Converter، OFS-RACK-14 استفاده کرد. به عنوان دیگر مبدل های سری OPTOFUS OFS سری، آنها در MC-Chassis قابل جابجایی هستند.

مشخصات فنی

نام محصول

10 / 100M رسانه تبدیل

نمونه محصول

OFS-FAS-1

اتصال دهنده

فیبر: 1 * 100Mbps، SFP

RJ45: 1 * 10 / 100Mbps، MDI / MDI-X خودکار

رسانه های شبکه

10BASE-T: Cat3،4،5 UTP (≤100 متر)

100BASE-TX: Cat5 یا بعد از UTP (≤100 متر)

فیبر رسانه

فیبر (چند منظوره): 50/125، 62.5 / 125μm (حداکثر فاصله تا 2 کیلومتر یا 5 کیلومتر)

فیبر (Singlemode): 8.3 / 125، 8.7 / 125، 9/125، 10 / 125μm (حداکثر فاصله تا 100 کیلومتر)

حالت حمل و نقل

فروشگاه و به جلو

نرخ حمل و نقل

148800 پیکسل / پورت

استاندارد عامل

EEE802.3، IEEE802.3u، IEEE802.3z، IEEE802.3ab، IEEE802.3x

قدرت

خارجی

ورودی: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A، (به طور پیش فرض).

یا ورودی: DC: -36V ~ -72V؛ خروجی: DC 5V 1A (اختیاری)

 

منبع تغذیه USB (اختیاری).

مصرف برق

2.5 وات

رهبری

قدرت، FX 100، لینک / قانون، TX 100، FDX، لینک / قانون.

محیط کار

دمای کار: -10 ~ 55 ℃؛

دمای ذخیره سازی: -20 ~ 75 ℃

رطوبت نسبی: 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم)

امکانات:

1 پورت 10 / 100Mbps با Auto Uplink ™، 1 پورت 100Mbps SFP

10 / 100Mbps خودکار مذاکره، خودکار MDI-MDI-X

مطابق با IEEE 802.3، IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX، استاندارد 100Base-FX

عملکرد مذاکره خودکار اجازه می دهد پورت UTP به طور خودکار 10M و یا 100M و کامل دوبلکس یا نیمه دوبلکس را انتخاب کنید

پشتیبانی از بسته 1552 بایت

فیبر فاصله را تا 2 کیلومتر برای فیبر چند حالته و 20-120 کیلومتر برای فیبر تک حالت گسترش دهید

نرخ انتقال داده:
- TP: 10 / 100Mbps
- FX: 100Mbps

پشتیبانی حالت دوطرفه:
- حالت کامل یا نیمه دوطرفه توسط مذاکره خودکار (TP)

شاخص های LED: قدرت، FX 100، FX لینک / قانون، TX 100، TX FDX، لینک TX / قانون

پشتیبانی از گسل پیوند عبور از طریق عملکرد.

طراحی منبع تغذیه داخلی یا خارجی برای انتخاب توسط کاربران نهایی

مدار داخلی رعد و برق پیشگیرانه می تواند به شدت آسیب به مبدل ناشی از القای رعد و برق را کاهش دهد.

سایر مشخصات:

نصب و راه اندازی

DIN-Rail یا Wall mount، اختیاری، دستگاه پیش فرض نیست

فهرست بسته بندی

1 × رسانه تبدیل

1 × راهنمای کاربر / گواهی کیفیت / کارت گارانتی

1 × آداپتور برق

MTBF

100،000 ساعت

وزن و اندازه

وزن محصول: 0.5 کیلوگرم

وزن بسته بندی: 1.1 کیلوگرم

اندازه محصول (L × W × H): 94.5 * 71 * 26mm

اندازه بسته بندی (L × W × H): 215 * 138 * 56 میلی متر

ضمانتنامه

1 سال

سوئیچ DIP:

سوئیچ DIP

تابع غوطه ور شدن

 

 

TP

خودکار

1

TP در مذاکره خودکار (به طور پیش فرض)

زور

Force TP را در 10M یا نیمه دوبلکس فشار دهید

100

2

TP در 100M (به طور پیش فرض)

10

TP در 10M زمانی که TP در Force

FDX

3

TP در دوبلکس کامل (به طور پیش فرض)

HDX

TP در نیمه دوبلکس هنگامی که TP در Force

LFP DIS

4

غیرفعال کردن پیوند خطا از طریق (به طور پیش فرض)

LFP

فعال کردن پیوند گسل عبور از طریق

ابعاد شاسی

ابعاد بسته:

استاندارد برق:

سوالات متداول

1. آیا مقدار حداقل سفارش وجود دارد؟
نه، شما می توانید هر مقدار از هر محصول را سفارش دهید.

 

2. آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟
بله، ما 1 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.


3. ولتاژ شارژ چه قدر می تواند برسد؟
ولتاژ شارژ باتری باید 13.8V فقط شارژ بالا و قطع 10V پایین باشد.

4. آیا سوئیچ شما قابل تنظیم برای قفسه یا DIN rail mount است؟
بله، البته، ولی MOQ داریم لطفا برای جزئیات بیشتر با سرور بیرون تماس بگیرید.

5. آیا سوئیچ مدیریت شبکه خود را پشتیبانی ردیف بیش از حد؟
با عملکرد STP (Spanning Tree)، افزونگی حلقه پشتیبانی می شود. نوع مدیریت شبکه ما تولید می تواند از این عملکرد پشتیبانی کند.

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817