products

پورت های اترنت GPON OLT ONU، FTTH ONU پیکربندی خودکار تجهیزات

اطلاعات پایه
محل منبع: چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSG622-VW
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 23CM * 15CM * 5CM
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
رابط نوری: SC / PC طول موج: Tx 1310nm، Rx 1490nm
ابعاد (L * W * H): 180mm * 148mm * 31mm رنگ: سفید
گارانتی: 1 سال فاصله: 20KM
دمای عملیاتی: -5 - + 45 ℃ منبع تغذیه: + 12V، آداپتور برق خارجی AC-DC
برجسته:

ftth gpon olt

,

gpon optical network unit


توضیحات محصول

OFSG622-CVW

پورت اترنت 1GE + 1FE با WIFI VOIP WDM CATV GPON ONU برای راه حل FTTH

شرح:

دستگاه های ترمینال OFSG622-CVW ONU برای برآوردن نیاز FTTx و خدمات بازی سه بعدی اپراتورهای شبکه های ثابت یا اپراتورهای کابلی طراحی شده اند. این جعبه بر پایه تکنولوژی GIGABIT GPON با پایداری و بالغ است که دارای نسبت بالایی از عملکرد به قیمت و تکنولوژی Layer 2/3، WDM و VoIP با کیفیت بالا نیز می باشد. GPON ONU بسیار قابل اعتماد و آسان برای نگهداری با QoS تضمین شده برای خدمات مختلف است. GPON ONU به طور کامل با مقررات فنی مانند IEEE802.3ah و شرایط فنی GPON Equipment (نسخه V2.1 و بالاتر) از China Telecom کاملا سازگار است.

مشخصات فنی

آیتم های فنی

توصیف

رابط کاربری Upstream PON

1 GPON رابط، SC تک حالت / تک فیبر، uplink 1.25Gbps، Downlink 2.5Gbps

طول موج

Tx 1310nm، Rx 1490nm

داده TX خروجی

-1dBm تا 4dBm @ 1310nm

حساسیت RX نوری

<-24dBm @ 1490nm

Downstream LAN

رابط

1 پورت GE و 1 FE   پورت به صورت خودکار ، دوبلکس کامل / نیمه دوبلکس، اتصالات RJ45 ؛ 1 * FXS RJ11 connectors.1 * WIFI

رابط نوری

SC / PC

WLAN

مطابق با IEEE802.11b / g / n، 2T2R، آنتن داخلی

شاخص ها

13 شاخص.

برای وضعیت منبع تغذیه، PON، LAN و POTS.

منبع تغذیه نامتناوب

12 ولت، آداپتور برق AC-AC خارجی

دکمه تنظیم مجدد

1، دستگاه را بازیابی کنید.

دکمه قدرت

1، روشن / خاموش کردن دستگاه

مصرف برق

≤ 10W (HG326E)؛ ≤ 12W (V2800W)

شرایط عملکرد

دمای عملیاتی: -5 - + 45 ℃

رطوبت کاری: 10-90٪ (غیر متراکم)

ابعاد (L * W * H)

1 8 0 میلیمتر * 1 48 میلیمتر * 31 میلیمتر

وزن خالص

24 کیلوگرم

ویژگی:

L پلاگین و بازی، تشخیص خودکار یکپارچه، پیکربندی خودکار و فن آوری ارتقا خودکار سیستم عامل

l یکپارچه سازی OAM و TR069 از راه دور تنظیم و تعمیر و نگهداری عملکرد

l پشتیبانی از ویژگی های غنی QinQ VLAN و ویژگی Multicast Snooping IGMP

l آزمایش یکپارچه سازگار با GR-909 در POTS

l کاملا سازگاری با OLT بر اساس تراشه Broadcom / PMC / Cortina

برای اپراتورهای کوچک و متوسط، خدمات VoIP سفارشی می شوند

پشتیبانی از تابع WiFi IEEE802.11n 2T2R WiFi

I مطابق با شرایط FTTH و ارائه دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و CATV

توابع سرویس اترنت :

l سوئیچینگ غیر بلوک سرعت کامل

پشتیبانی از QinQ VLAN، 1: 1 VLAN، استفاده مجدد VLAN، تنه VLAN و غیره

l نظارت پورت مجتمع، معکوس بندر، محدودیت سرعت بند، پورت SLA، و غیره

l تشخیص قطبیت خودکار پورت اترنت (AUTO MDIX)

l QoS IEEE802.1p یکپارچه با چهار سطح اولویت سطح

پشتیبانی از snooping IPv4 IGMP و snooping IPv6 MLD

پشتیبانی از NAT و فایروال

عکس مرجع فیزیکی :

استاندارد چینی                                     استاندارد اروپایی  

    

کاربرد

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817