products

1GE پورت GPON OLT ONU، واحد شبکه نوری ONU GPON تابع فای پشتیبانی

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSG611
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: 1 پورت GPON ONU نرخ: 1000 متر
بندر PON: 1 * بندر SC PON درگاه اترنت: 1 * RJ45
سازگاری: Huawe، zte، fiberhome، bd-com OLT شرایط ذخیره سازی: ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃ ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
ابعاد: 83mm * 83mm * 25mm (طول * عرض * ارتفاع) وزن خالص: 0.24 کیلوگرم
برجسته:

ftth gpon olt

,

gpon optical network unit


توضیحات محصول

OFS G611
1GE GPON ONU برای راه حل FTTH

شرح:

OFS G611 یک دستگاه ترمینال مینی GPON ONU است که برای دسترسی به پهنای باند خالص استفاده می شود. GPON ONU طرح طراحی ساختار فشرده مینی نوع با ادغام بالا را می پذیرد و می تواند 1 GE ( RJ45 ) رابط را فراهم کند. پشتیبانی از تکنولوژی لایه 2 سوئیچ اترنت و GPON ONU آسان برای نگهداری و مدیریت است. می توان آن را به برنامه دسترسی FTTH / FTTP برای کاربران ساکن و کسب و کار اعمال کرد. و GPON ONU به طور کامل به مقررات فنی مانند IEEE802.3ah و فنی مورد نیاز تجهیزات GPON (V3.1).

 

مشخصات فنی

آیتم های فنی

شرح

اموال نوری

در بالا PON

رابط

1 GPON interface، SC تک حالت / تک فیبر،

uplink 1.25Gbps، downlink 2.5Gbps

طول موج

Tx 1310nm، Rx 1490nm

قدرت خروجی نوری

-1 ~ 4dBm

حساسیت دریافتی

<-26dBm

دورترین فاصله

20 کیلومتر بین OLT و ONU

رابط نوری

اتصال SC / UPC

Downstream LAN

رابط

اینترفیس اترنت خودکار انطباق 1 * 10/100 / 1000Mbps،

دوبلکس کامل / نصف دوبلکس، اتصالات RJ45

لایه 2/3 سوئیچ

پشتیبانی VLAN IEEE802.1Q

مهار بسته های پخش در ONU را پشتیبانی می کند

کنترل جریان IEEE 802.3X

پشتیبانی از 16 آدرس چندرسانه ای در هر پورت LAN

استراتژی امنیت

پشتیبانی از AES-128، رمزگذاری داده ها برای هر دو بالادست

و پایین دست

پشتیبانی از به روز رسانی دینامیکی کلید

مدیریت

نگهداری

مدیریت OLT متمرکز بر اساس OAM

WEB ، CLI

نرم افزار را از راه دور ارتقا دهید

اطلاعات سخت افزاری

شاخص ها

4 شاخص برای وضعیت منبع تغذیه، بندر PON و 1

پورت Giga-Ethernet

منبع تغذیه نامتناوب

12 ولت، آداپتور برق خارجی AC-DC

چیپ ست

zte chipset

سوئیچ قدرت

1

مصرف برق

≤2.5W

شرایط عملکرد

دمای عملیاتی: -5 ~ + 55  
رطوبت کاری: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)

شرایط ذخیره سازی

ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60  
ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)

بعد، ابعاد، اندازه

83mm * 83mm * 25mm (طول * عرض * ارتفاع)

وزن خالص

0.24 کیلوگرم

ویژگی:

L پلاگین و بازی، ویژگی های خودکار تشخیص، خودکار پیکربندی، و ارتقا خودکار سیستم عامل، و غیره

l درخواست درخواست رمزنگاری سه گانه را پشتیبانی می کند

l پشتیبانی مکانیسم درخواست گزارش DBA

پشتیبانی از تابع تعمیر و نگهداری از راه دور OAM

پشتیبانی از ارتقاء از راه دور و دانلود

l پشتیبانی از تشخیص وضعیت و گزارش خطا

l پشتیبانی از پیکربندی حالت کار در پورت کاربر.

l پشتیبانی از رمزنگاری داده ها و رمزگشایی

پشتیبانی 802.1Q VLAN

پشتیبانی از توابع VLAN غنی QinQ و Snooping IGMP

l قوانین ترافیک را برای اصلاح اولویت مرتبط پشتیبانی می کند.

ل LED نشانگر پشتیبانی

l پشتیبانی از بازگرداندن تنظیمات کارخانه

l پشتیبانی از راه اندازی مجدد و راه اندازی مجدد

پشتیبانی از زنگ هشدار قطع گاز

l کاملا سازگاری با OLT based = on = تراشه Broadcom / PMC / Cortina.

عکس مرجع فیزیکی :

کاربرد

سوالات متداول

1. آیا مقدار حداقل سفارش وجود دارد؟
نه، شما می توانید هر مقدار از هر محصول را سفارش دهید.

 

2. آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟
بله، ما 1 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.


3. ولتاژ شارژ چه قدر می تواند برسد؟
ولتاژ شارژ باتری باید 13.8V فقط شارژ بالا و قطع 10V پایین باشد.

4. آیا سوئیچ شما قابل تنظیم برای قفسه یا DIN rail mount است؟
بله، البته، ولی MOQ داریم لطفا برای جزئیات بیشتر با سرور بیرون تماس بگیرید.

5. آیا سوئیچ مدیریت شبکه خود را پشتیبانی ردیف بیش از حد؟
با عملکرد STP (Spanning Tree)، افزونگی حلقه پشتیبانی می شود. نوع مدیریت شبکه ما تولید می تواند از این عملکرد پشتیبانی کند.

شرکت ما

SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY CO.، LTD است که چه کسی است؟

شرکت فناوری شنژن Optfocus با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد، OPTFOCUS یک شرکت تحقیقاتی پیشرفته، حرفه ای تحقیق و توسعه، تولید و فروش فیبر به خانه (FTTH)، فیبر به ساختمان (FTTB) و FTTx، شبکه دسترسی فیبر تجهیزات و تجهیزات ترمینال و محصولات کابل کشی سیستم. این متعهد به ارائه خدمات سفارشی OEM و ODM به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی، اپراتورهای مخابراتی و سیستم های تلفیقی است.

خدمات ما

تیم فروش

OPTFOCUS TECHNOLOGY خدمات آنلاین / آفلاین
A. شرایط پرداخت
1) PAYPAL، Western Union، T / T برای نمونه
2) ESCROW، Ali-Secure، L / C، OA قابل مذاکره است
3) قطره حمل و نقل در دسترس؛ نماینده / پروکسی خوش آمدید!
ب. هر گونه سوالی در عرض 24 ساعت پاسخ خواهد داد
C. تولید کننده حرفه ای؛ به وبسایت ما خوش آمدید
D. خدمات OEM / ODM در دسترس است
E. کیفیت بالا، قیمت مناسب / رقابتی، سرعتی سریع
F. خدمات پس از فروش

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817