products

IPTV FTTH GPON OLT ONU مصرف برق کم پلاگین و پخش خودکار تشخیص

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: OPTFOCUS
شماره مدل: OFSG3508
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
اطلاعات تکمیلی
طول موج: Tx 1310nm، Rx 1490nm مصرف برق: ≤25W
دمای عملیاتی: -5 ~ + 55 ℃ رطوبت کاری: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃ ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪
شرایط ذخیره سازی: ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃، ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم) ابعاد: 442mm * 300mm * 44mm (طول * عرض * ارتفاع)
برجسته:

ftth gpon olt

,

onu gpon fiberhome


توضیحات محصول

O FSG3508
8 * GPON + 4GE RJ45 + 4 * 10GE SFP + OLT FTTH ترمینال اپتیکال

شرح:

دستگاه OLT شاسی طراحی OFSG3508 دارای 8 پورت GPON، پورت های 4 * 10/100 / 1000M bps RJ45 و 2 پورت SFP + uplink می باشد. ارتفاع GPON OLT 1U است، آسان برای نصب و صرفه جویی در فضا.

OFSG3508 پشتیبانی SLA و DBA. این نسبت طیفی تا 1:64 دارد و از انواع مختلف شبکه های ترکیبی ONU پشتیبانی می کند. GPON OLT سرمایه گذاری اپراتورها را به حداقل می رساند.

مشخصات فنی

جاده ها

8 * رابط PON، SC تک حالت / تک فیبر، 1.25Gbps؛

4 * 10/100 / 1000Mbps RJ45

4 * SFP +

طول موج

Tx 1310nm، Rx 1490nm

دورترین فاصله

20 کیلومتر بین OLT و ONU

استاندارد

IEEE802.3ah

IEEE 802.1D ، Spanning Tree

IEEE 802.1Q ، VLAN

IEEE 802.1w، RSTP

IEEE 802.3ad ، LACP

اترنت - II، اترنت-SNAP

IEEE 802.3ad   VLAN انباشته ( Q در Q )

VLNA

موارد جدول 4K VLAN

VLAN بر اساس پورت، MAC، پروتکل و زیر شبکه IP است.

بندر QinQ و انعطاف پذیر QinQ (StackVLAN)

VLAN Swap و VLAN Remark

GVRP

T افزودن، حذف و جایگزینی VLAN بر اساس ONU

جریان کسب و کار

مدیریت

نگهداری

پشتیبانی از رابط خط فرمان (CLI)، پورت کنسول

Telnet و   مدیریت پیکربندی WEB.

IGMPv1 / v2 / v3 .STP / RSTP / MSTP.ACL.

QoS.SNMPv1 / v2 / v3

منبع تغذیه

AC: 90 ~ 260V ، 47 ~ 63Hz

DC: -36V ~ -72V؛ منبع تغذیه دوگانه اختیاری

مصرف برق

≤25 وات

شرایط عملکرد

دمای عملیاتی: -5 ~ + 55 ℃

رطوبت کاری: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)

شرایط ذخیره سازی

ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃، ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)

بعد، ابعاد، اندازه

442mm * 300mm * 44mm (طول * عرض * ارتفاع)

وزن خالص

1.84 کیلوگرم

ویژگی:

L پلاگین و بازی، ویژگی های خودکار تشخیص، خودکار پیکربندی، و ارتقا خودکار سیستم عامل، و غیره

L چین Telecom / چین Unicom GGPON استانداردهای همکاری

l پشتیبانی از انتقال 20Km در یک فیبر تک ریشه

l پشتیبانی از 64 ترمینال شکاف نوری منفعل در فیبر نوری تک

پشتیبانی از 128 بیت بالا و پایین سه توابع رمزنگاری کپی

l تأیید اعتبار مشروعیت ترمینال ONU، رویدادهای ثبت نام غیر قانونی ONU گزارش شده است

الگوریتم DBA با پشتیبانی از تخصیص پهنای باند پویا، جزئیات 64Kbit / s

پشتیبانی از OAM استاندارد و توابع مدیریت OAM گسترش یافته

l پشتیبانی از ارتقاء دسته نرم افزار ONU، به روز رسانی زمان، پشتیبانی در زمان واقعی ارتقاء پشتیبانی از قدرت پورت پان، قدرت تشخیص قدرت

l پشتیبانی از رابط خط فرمان (CLI)، پورت کنسول، مدیریت شبکه و پهنای باند و وب.

l پشتیبانی از EAPS و GERP افزایش پروتکل شبکه حلقه اترنت (حلقه بهبود زمان <50ms) پشتیبانی می کند.

عکس مرجع فیزیکی :

کاربرد

سوالات متداول

1. آیا مقدار حداقل سفارش وجود دارد؟
نه، شما می توانید هر مقدار از هر محصول را سفارش دهید.

 

2. آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟
بله، ما 1 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.


3. ولتاژ شارژ چه قدر می تواند برسد؟
ولتاژ شارژ باتری باید 13.8V فقط شارژ بالا و قطع 10V پایین باشد.

4. آیا سوئیچ شما قابل تنظیم برای قفسه یا DIN rail mount است؟
بله، البته، ولی MOQ داریم لطفا برای جزئیات بیشتر با سرور بیرون تماس بگیرید.

5. آیا سوئیچ مدیریت شبکه خود را پشتیبانی ردیف بیش از حد؟
با عملکرد STP (Spanning Tree)، افزونگی حلقه پشتیبانی می شود. نوع مدیریت شبکه ما تولید می تواند از این عملکرد پشتیبانی کند.

شرکت ما

SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY CO.، LTD است که چه کسی است؟

شرکت فناوری شنژن Optfocus با مسئولیت محدود در سال 2009 تاسیس شد، OPTFOCUS یک شرکت تحقیقاتی پیشرفته، حرفه ای تحقیق و توسعه، تولید و فروش فیبر به خانه (FTTH)، فیبر به ساختمان (FTTB) و FTTx، شبکه دسترسی فیبر تجهیزات و تجهیزات ترمینال و محصولات کابل کشی سیستم. این متعهد به ارائه خدمات سفارشی OEM و ODM به توزیع کنندگان ارتباطات جهانی، اپراتورهای مخابراتی و سیستم های تلفیقی است.

خدمات ما

تیم فروش

OPTFOCUS TECHNOLOGY خدمات آنلاین / آفلاین
A. شرایط پرداخت
1) PAYPAL، Western Union، T / T برای نمونه
2) ESCROW، Ali-Secure، L / C، OA قابل مذاکره است
3) قطره حمل و نقل در دسترس؛ نماینده / پروکسی خوش آمدید!
ب. هر گونه سوالی در عرض 24 ساعت پاسخ خواهد داد
C. تولید کننده حرفه ای؛ به وبسایت ما خوش آمدید
D. خدمات OEM / ODM در دسترس است
E. کیفیت بالا، قیمت مناسب / رقابتی، سرعتی سریع
F. خدمات پس از فروش

اطلاعات تماس
Jenny

شماره تلفن : 86-19925421817

WhatsApp : +8613724374817